Bordó kabelky ako skvelá voľba každej ženy

Každý rok sa v móde kladie otázka, aká farba bude na jar, v lete, na jeseň či v zime v kurze. Podľa nej sa potom bude riadiť celé módne odvetvie. Je skvelé, že sa v posledných rokoch stávajú trendovými farbami tie, ktoré sú výrazné. Nudu teda nezažije žiadna žena, ak sa týchto farieb bude držať. Jednu chvíľu bola v kurze kráľovsky modrá farba, ktorá krásne zdobila snáď každú ženu. Výhodou tejto farby je, že pristane každej dáme. Blondínky dosiahnu požadovaného zvýraznenie nielen tváre, ale aj kriviek, čiernovlásky uchváti svojim tmavým, ale elegantným vzhľadom. 

Medzi ďalšie „in“ farby stojí rozhodne za zmienku horčicovo žltá. Tá doslova ovládla svet jesenných aj zimných kabátov. Radí sa medzi netypické farby, ale svojou krásou uchvátia nejedno mužské oko. Dôležité je spomenúť aj ľahké pastelové farby. Nadýchane modrý či ľahko ružový odtieň zaujme na hociktoré žene. Jediné ryšavky by sa týmto pastelovým farbám mali vyhnúť, pokiaľ sa však nejedná o žltú kombináciu. Tá je len rozjasní. 

Módne farby sa prejavili najmä v kabelkách. Tie vždy očarí. Navyše kabelky majú tú vlastnosť, že im pristane každá farba. Ak si netrúfate nosiť žlté nohavice alebo červené sako, vyberte stopercentne kabelku v trendy farbách! 

Akú farbu by ste avšak teraz mali zakomponovať do všetkého šatníka? Rozhodne bordó Táto vínovo červená farba je úplne senzačný, prevažne u kabeliek. Ak zvolíte bordó kabelku, môžete si byť istá, že oslníte samu seba. Dámsky názor je predsa ten najlepší, pretože v sebe nesie najväčšiu kritiku. S touto voľbou kabelky pôjde ale akákoľvek kritika stranou. Rozhodne zabodujete! Navyše sa jedná o tmavý odtieň, teda možno ho pekne skombinovať ako s tmavým outfitom, tak sa svetlou kombinácií. 

S bordó farbou zabodujete nielen u kabeliek, ale tiež pri voľbe oblečenia. Vínovo červená totiž bude v kurze ešte dlho.