Batôžky alebo kabelky?

Leto je skoro za nami, napriek tomu niektoré módne trendy, ktoré sa počas tohto leta dostali do módy, len tak nezmizne. Samozrejme si cez chladnejšie mesiace schováme klasické šortky, mnohé šaty a mnohé sukne, dokonca aj nejakú tú letnú obuv, ale predsa len niektoré kúsky nás budú sprevádzať aj tými chladnejšími jesennými či zimnými dni. O aké letné kúsky sa jedná?

Počas rôznych ročných období nám do módy prichádzajú najrôznejšie kúsky, ktoré je dobré mať v šatníku. Počas tohtoročného leta sme si tak do svojej zbierky mohli kúpiť hlavne sandálky, ktoré boli úplne fenomenálne, ďalej tiež skladané alebo tylovej sukne, aby sme sa cítili ako princezničky, a tiež napríklad traky v podobe šortiek, ktoré rozhodne musela mať každý žena.

Väčšinu noviniek sme ale zaregistrovali hlavne v oddelení doplnkov. Kabelky sa doslova presunuli na druhú koľaj, pretože prvú pozíciu nielen v modernosti, ale aj v obľúbenosti a predajnosti obsadili batohy. Batôžky sa stali súčasťou snáď každého outfitu a je chybou, ak je ešte nemáte.

K čomu všetkému sa batohy nosí?

Batôžky sa dnes stali oveľa viac nosené, než všedné kabelky. Vďaka tomu, že ich nájdeme v toľkých spracovaniach a v toľkých podobách, ich môžeme nosiť takmer ku všetkému. Najviac sa však hodí k šortkám a teniskám. Ženy si obľúbili hlavne kombináciu šortkových Lacláče, ktoré kombinujú s klasickým basic nátelníkom a taky obyčajnými plátenými teniskami. Batoh nie je však jediným doplnkom tohto looku – pridávajú k nemu aj šiltovku, ktorá je dnes taky veľmi populárne.

Kde takéto batohy nájdeme?

Batôžky dnes nájdeme takmer všade. Len si musíme vždy zodpovedať otázku, k čomu batoh chceme vlastne mať. Pokiaľ chceme ísť na výlet niekam do prírody, rozhodne voľme batoh, ktorý nájdeme v obchodoch so športovou tematikou, pretože pre turistiku je nutný batoh s väčším objemom, stabilnou konštrukciou a s vystlaným popruhmi. Ak však chceme ísť len niekam do zoo, pokojne voľme batohy, ktoré nájdeme bežne v obchodoch s oblečením.

Tam taky nájdeme klasické drobné batôžky, ktoré sa hodia na bežné nosenie. Také batohy sú ideálne nielen na prechádzku, ale tiež do kina, na prvé rande, na kávu a k mnohým ďalším situáciám a udalostiam.