Basic štýl vedie aj v ženskom svete

Nielen muži, ale aj ženy túžia po pohodlnosti v obliekaní. Síce z nich chce každý muž mať dámu, ktorá denne nosí lodičky, úzke sukne, košele, sako, peknú dobre ladiace kabelku a uhladený účes, ale po tom ženy dennodenne naozaj netúži. Žiadny muž si nevie predstaviť pocit, keď žena príde domov, oblečie si tepláky a rozopne svoju podprsenku. Pocit pohodlia naozaj vedie u akéhokoľvek pohlavia.

U žien možno ale takého pocitu dosiahnuť len s veľmi málo outfity. Košele sú síce pohodlné, nie však všetky. Navyše sa musí ladiť s džínsy, ktoré nie sú mnohokrát práve to najlepšie. Saká taktiež nepatrí k tým komfortnejším kúskom. A čo mikina? Tá zase nie je pre ženu dostatočne dobrá. Radšej ju ponechá s tepláky pre domáce pohodlie.

Preto je veľkým šťastím, že sa v poslednej dobe rozbehol tak v pánskom, tak v dámskom svete basic štýl. Jedná sa o voľné oblečenie. Tričká sú vzadu dlhšie a dostatočne voľná, aby sa ženy cítili naozaj voľne. K tomu zvoľte džínsy, ale s roztrhanými kolenami. Nezabráni vám teda pohodlnému sedenie a navyše vám v nich nebude také teplo. Veľkým pohodlím septembra aj Girlfriend. Ide o džínsy s trochu spadnutým pudlom, ktoré sú veľmi roztrhané. Nezdá sa to, ale naozaj sa jedná o skvelý komfortné kúsok.

Ku každému tomuto tipu možno priradiť tenisky. To je predsa skrytá záruka pohodlnosti. Najlepšie voľbu tvorí Converse alebo Rosh Run tenisky.

Počas minulého leta sa tiež roztrhlo vrece so šiltovkou. Tie sa zrazu stali obyvateľom prvých priečok popularity. Predovšetkým značky NY a LA jasne vedú. Najobľúbenejšie sú v červenej alebo v čiernej farbe. Šedá taky patrí medzi veľké obľúbenca. Ak je doma máte, iste si ich vezmite – ak nie, choďte si ich rýchlo kúpiť. Skvele doladí váš pohodlný basic outfit. A muži vás budú určite milovať aj v tomto štýle, nielen v tom formálnym. Ženská krása ide predsa ukázať akokoľvek a v akomkoľvek oblečení.