Basic štýl – pohodlie pre každú príležitosť

Väčšinou sa javí chvíle, kedy prídete domov po náročnom dni v práci plnom kriku a sťažovania domov ako najlepšia časť dňa. Napustíte si horúcu vaňu s penou, vezmete si noviny a čítate najnovšie aktuality v športe. Potom sa oblečiete do jednoduchého tričká a teplákov a užívate si to pohodlie s týmto štýlom, ktorý nosíte len doma. 

Aj keď sa tepláky v poslednej dobe stali veľmi populárne aj pre nosenie na verejnosti, gentlemani by si svoj osobný pôžitok z teplákového pohodlia nikdy neobliekli nikde inde ako vo svojej domácnosti. Nemali by sa predsa na čo tešiť. 

Mnoho mužov sníva o tom, aby aj na verejnosti mohli nosiť niečo, čo je „in“, pekne to vyzerá a predovšetkým sa v tom cíti pohodlne. Našťastie móda sa mení denne, dalo by sa povedať, že rýchlosťou mihnutia oka. V súčasnej dobe priniesla veľa trendov, vďaka ktorým sa môžu páni cítiť štýlovo, ale taky pohodlne. Stal sa totiž veľmi populárne tzv. Basic štýl. 

O čo ide? 

Tento štýl tkvie prevažne v komforte – nesie v sebe mikiny, jednofarebná tričká a boyfriend nohavice. Tepláky medzi jednotlivé kúsky však nepatrí. Mikiny sú navrhnuté jednoducho – bez kapucňou. Ide o typický strih, kedy sú pri páse mierne stiahnuté. Keďže ich nájdete v rôznych farebných kombináciách, je len na vás, akej farbe dáte prednosť. Najširší výber tohto oblečenia nájdete v novinkách na webovej stránke obchodu H & M. 

Tričká zožala tiež veľký úspech, a to prevažne tie, ktoré sú vzadu dlhšie. Keďže sa začala vyrábať nielen s krátkym, ale aj s dlhým rukávom stali sa perfektnou voľbou do týchto zím. K nim sa skvele hodia novinka vo forme Boyfriend. Džínsy sú zúžený pri členkoch a v páse a väčšinou sa zaväzujú (nie sú teda na zapínanie). S týmto štýlom dosiahnete nielen pohodlie, ale aj obdiv z radov žien. V týchto zimných mesiacoch k nim kúpte ešte teplú parku a môžete vyraziť do ulíc!