Basic kúsky vždycky víťazí a nikdy nevyjdú z módy

Móda je oblasť, v ktorej sa neustále všetko mení. Neustále sa prichádza s novými kúskami, ktoré je nutné si kúpiť, pretože sú skrátka absolútne fenomenálne a ten, kto ich nemá, je jednoducho „out“. Hlavne ženy dbajú na to, aby ich šatník niesol presne to, čo udáva móda. Avšak je nutné spomenúť, že byť v kurze je veľa finančne náročné – ak teda nenakupujete v sekáčoch, kde všetko nájdete takmer za polovičnú cenu (mimochodom, nakupovanie z druhej ruky sa stalo dnes naozaj obľúbené – aj ženy chcú niekde ušetriť a dnes napodiv aj na oblečenie). 

Avšak je nutné poznamenať, že niekedy móda do módy nič nové neprinesie, ale len skrátka podčiarkne nestarnúci kúsky, ktoré sa oplatí mať v šatníku neustále. Jedná sa napríklad o veľmi obľúbené basic kúsky, ktoré v sebe nesú hlavne obyčajná jednofarebná tričká, obyčajné jednofarebné tielka, priliehavé sukne alebo klasické basic šaty, ktoré sú väčšinou na úzke ramienka. 

Ako také kúsky nosiť? 

Je skvelé, že práve basic kúsky sa dajú nosiť úplne ku všetkému. Je to takzvaný základ nášho šatníka. Ženy si tieto kúsky kupujú hlavne preto, že chcú, aby si mali vždy čo obliecť. A naozaj to tak funguje – keď ženy nevedia, čo by si obliekli, siahnu po jednoduchých džínsoch a taky po jednoduchom tričku, ktoré im vždy dokonale pristane. 

Avšak basic kúsky sa dajú kombinovať aj s akoukoľvek obuvou – priliehavé krátke sukne alebo šaty si však neberte k podpätkom, pretože určite nechcete, aby ste vyzerali ako „lacná žena“. Radšej siahnite po balerínkach alebo napríklad po obľúbených sandálkoch so zaväzovaním alebo po klasických pohodlných teniskách. Či už sa rozhodnete pre akúkoľvek obuv, nikdy však neurobíte zle (len pozor na spomínané krátke basic kúsky a lodičky). 

A čo kabelky? 

Samozrejme sa k takýmto kúskom perfektne hodí akákoľvek kabelka, ale tiež aj dnes veľmi populárna batohy. Mimochodom – vedeli ste, že batohy sú dnes oveľa populárnejší a modernejšie než klasické prevedenie kabeliek?