Aplikácia na teniskách je „in“

Pulty obchodov sa plní čoraz viac najrôznejšími novinkami nielen z radov oblečenia, ale aj z radov obuvi. Teplé počasie a stále rastúci teploty nám konečne umožnili, aby sme zo svojho botníku mohli vyradiť nie moc obľúbené čižmy a pohorky, ktorým však vďačíme za to, že nás ochránili pred tak obrovským mrazom, ktorý postihol Českú republiku tohtoročnú zimu. Už ale týmto topánkam odzvonilo a my sa konečne zase môžeme obuť do pohodlných tenisiek, vďaka ktorým sa cítime úplne pohodlne. Navyše sa jedná o taký doplnok, ktorý sa radí úplne ku každému looku. Aj keď chceme dosiahnuť formálnosti a elegantnosti, to sa nám vždy podarí s kabátom a s obľúbenými teniskami. Práve tie sú úplne geniálne a tiež sú prvý v rade, u ktorých sme sa dočkali novinky, bez ktorej sa na svojich teniskách jednoznačne nezaobídete.

Aplikácie a kamienky? Nie je to gýč, ale nový módny trend!

Vždy sme boli zvyknutí, že aplikácia na topánkach nepatrili práve k tým najmodernejším. Bohužiaľ sa však teraz karty úplne obrátili a my sa stretávame s topánkami, ktoré na sebe majú práve tieto gýčovité aplikácie. Aj keď sa nám to nemusí páčiť, napriek tomu to móda tento rok uznala ako hlavný trend, bez ktorého sa vážne nemôžeme obísť. Aj keď to niekto milo rád urobí, mnoho z nás si ju rovnako kúpi už len preto, že sme to zrazili na módne diaľnici.

Nejedná sa však len o veľké bizarné aplikácie, ktoré dominujú na teniskách. Sú to predovšetkým kamienky, ktoré doslova svieti na špičkách našich topánok. Jedná sa najmä o topánky typu značky Converse, ktoré sa stretávajú s týmto novým trendom. Kamienky sú väčšinou posázené špičky topánok, a tak žiarite predovšetkým vďaka nim. Samozrejme Dominuje tiež šnúrkami, pretože tie dokonale ladí k týmto aplikáciám. Veľakrát na ich koncoch totiž tiež narazíte na takú aplikáciu. Keď mu vážne nepatríte medzi zástancov tejto módy, mali by ste len čakať, kedy toto veľké dráma vyvolané práve aplikáciami na teniskách skončí, čo iste bude onedlho.