Aký zvoliť lak na nechty s nádychom jesene?

Je tu jeseň a to nás láka kombinovať nové farby. Aké teda zvoliť farby lakov na nechty, aby sa nám hodili k našim skvelým jesennom outfitom? Škála farieb, z ktorých máme na výber je široká, a preto vám poradíme po ktorých siahnuť. 

Aký vybrať? 

K jesenným farbám patrí farby tmavšie a prírodné. Ani tohtoročná jeseň nebude výnimkou. Ak sa bojíte experimentovať, alebo vás tmavé farby nelákajú, vyskúšajte argent métallissé, že neviete aká to je? Nebojte, je to jednoduchá svetlosivá farbička. Túto farbu zladíte s akýmkoľvek oblečením a nebude až tak strhávať pozornosť na vaše ruky. 

A teraz teda pre tých odvážnejších. Farbou, ktorá snáď nikdy neomrzí a nevyjde z módy je tmavo červená. Toto je klasika, ktorá neomrzí, ale zase na druhú stranu s ňou nikoho neohúrite. Hitom jesene 2018 je karamelová farba a tmavo fialová. Ovšem kráľovnou farieb bude kráľovská modrá, alebo ju tiež nájdete pod názvom kobaltová. Tiež ak siahnete po rôznych odtieňoch hnedej, chybu určite neurobíte. 

Nechty by nemali byť príliš dlhé a určite sa vyhnite prehnanému zdobenie. Máme na mysli rôzne maľby či kamienky. V jednoduchosti je krása, a čím jednoduchší nechty tým lepšie sa vám budú kombinovať s outfitom. A ak si predsa len tú ozdobu nechcete nechať ujsť, vyberte ju na jeden prst a to najlepšie prstenník. Tiež je veľmi moderné mať prstenníky nalakované úplne inou farbou než všetky ostatné. Skúste napríklad nalakovať prstenníky karamelovú farbou a zvyšok prstov tmavo fialovú. 

Ak sa s farebným lakom necítite, zvoľte klasiku, a to francúzsku manikúru.