Akú kabelku si vybrať pre jeseň 2019?

Každá žena má doma kabelku. A čo si budeme nahovárať, určite nebude len jedna. Žena a kabelka je nerozlučná dvojica. Do kabelky ukladáme pre nás veľmi dôležité veci, bez ktorých by sme sa vonku neobišli. Niektoré, má rada kabelky väčšie, pretože toho so sebou potrebujeme proste moc a iná žena zase tie maličké, ktoré sú pre ňu prehľadnejšie. Niekto vo farbe dáva prednosť klasike ako je čierna či hnedá, a iná dáma je odvážnejší a zvolí farebnejšie variantu.

Ale aká verzia je tou pravou pre tohtoročnú jeseň? Máme pre vás pár tipov!

farebnosť

Na jeseň stromy hrajú všetkými farbami, tak prečo to nezaviesť aj do našej módy a to konkrétne do kabeliek. Určite základom sú dve farby a to čierna a hnedá, také kabelky by mala mať každá žena. Ľahko sa kombinujú a pôsobí elegantným dojmom. Ale prečo sa báť iných farieb? Nie je dôvod! Takáto tmavo zelená či výrazne červená sú tiež skvelou voľbou. A hoci sa to nezdá, tiež sa dajú skvele kombinovať s jesenným outfitom.

Pozornosť upútate určite viacfarebnými variantmi kabeliek. Fialová bola tento rok zvolená ako farba roka, tak prečo by sme ju nemohli mať aj na kabelke v kombinácii napríklad s čiernou? Tiež prúžkované kabelky tento rok v obchodoch zahliadneme. U tohto vzoru si musíme dať pozor, s čím ho kombinujeme.

Tiež stojí za pozornosť jednofarebné kabelky ozdobené výšivkou kvetín.

veľkosť

Veľkosť kabelky je čisto na vašich potrebách, ale ak zrovna nepotrebujete mať so sebou veľa vecí, vyberte kabelku menšie. Ušetríte si tak, niekedy dlhé hľadanie v kabelke. Minimalizmus je jednoducho v kurze.