Ako vybrať pánske spodné prádlo

Máloktorý muž si k telu pripustí fakt, že je po módnej stránke hodnotený aj v spálni počas vášnivých chvíľok, respektíve ešte pred tým než k nejakému aktu vôbec dôjde. Jeho spodná bielizeň o ňom napovie mnohé … a čo si budeme hovoriť – zlý výber spodnej bielizne môže uhasiť iskru vášne ešte skôr, než k niečomu vôbec dôjde.

Boxerky zvýrazní pekný zadok, na slipy radšej pozor!

Mužom, ku ktorým bola príroda štedrá a nadelila im super postavu odporúčame jednoznačne boxerky. Upnutý kus spodnej bielizne pekne zvýrazní vypracovaná stehná i zadok. Boxerky sú veľmi moderné, a preto si môžu byť páni istí, že ich výberom partnerku nijako nerozhodí, ani nešokuje. K čomu by mohlo dôjsť v prípade, že si muž na seba vezme slipy. Áno, slipom už bohužiaľ odzvonilo a aj keď je ich na trhu ešte celá rada, moderným ženám už moc nehovoria. Podľa mnohých žien a slečien sú spodky tak trochu retro smiešnym kúskom oblečenia. Je jedno, že pôjdu nakoniec dolu. Je jedno, že si v spálni urobíte prítmí … akonáhle je na vás žena zahliadne, máte o bod menej páni. Jediným mužom, ktorému by hociktorá žena slipy netrvať je božský pán Grey z filmového trháku Päťdesiat odtieňov sivej. Áno, opäť on! Tiež vás žena s týmto týpkom neustále porovnáva? Tak to nám prepáčte, že ho sem tiež vyťahujeme.

Experiment možno, ale na prvom rande?

Rovnako ako si ženy môžu vybrať z celého radu erotického spodného prádla, na výber majú aj muži. A čudovali by ste sa, z akej škály si môžu vyberať. Za erotický kúsok oblečenia môžeme považovať pánske tangá, ktorá dokážu spestriť večer, prípadne aj erotické návleky a erotické overaly. Ale pozor páni, ak ste pre každý experiment, na prvom rande od neho radšej upustite. Veď by ste tým mohli svoju partnerku vydesiť. Ďalšou kapitolou je potom vtipné spodné prádlo s roztomilými obrázkami. Ak ste slipy sa sloním chobotom dostali od priateľov, rozhodne je nechajte doma a počkajte si, až vám je v priebehu vzťahu nadelí sama partnerka. Až potom je dovolené ich nosiť.

Nič však nepokazíte, keď si svoje spodné prádlo – či už boxerky, trenírky (prípadne i slipy) vyberiete z pohodlného a najlepšie prírodného materiálu, ktorý bude k vašej pokožke maximálne príjemný, teda sa v takom spodnom prádle budete cítiť skvele a uvoľnene. Na záver je celkom jedno, aké spodné prádlo na sebe budete mať, pretože zo všetkého najdôležitejšie je jeho čistota.