Ako spoznať na prvom rande, že za to nestojí?

Máte pred sebou ďalšie „prvé rande“. Bojíte sa, že to bude opäť len strata času, ktorá môže trvať aj mesiace? Ako zistiť, že pre nás tento muž nie je ten pravý už na prvom rande? Máme pre vás pár typov, ako to spoznať za niekoľko minút! 

neskorý príchod 

Jeden z hlavných ukazovateľov, ako na vás nastávajúcemu partnerovi bude záležať. Neskorý príchod a to bez ospravedlnenia, nie je na mieste nikdy a obzvlášť pri prvom rande. Áno môže sa stať neočakávaná situácia, ktorá prekazí včasný príchod. Ale v dnešnej dobe, kedy môžeme toho druhého informovať mobilným telefónom je veľmi nezdvorilé nechať dámu čakať. Ak má dotknutý meškanie viac ako 15 minút, bez toho by to ohlásil vyjadruje tým neúctu k vám a nestojí za ďalšie čakanie. 

Bývalá priateľka 

Je správne hovoriť o bývalých partneroch, ale ak je jeho hlavná téma je niečo zle. Tiež sa zamerajte, ako o expartnerce hovorí, či prikladá všetku vinu za koniec ich vzťahu len ju a ešte sa o nej nevyjadruje ani trochu dobre zbystrite. Môže sa stať, že raz takto bude hovoriť o vás. Ak ten druhý nie je vyrovnaný s predchádzajúcim vzťahom nemá zmysel začínať ďalšie. 

nedostatok pozornosti 

Či sa počas vášho rozhovoru niekoľkokrát rozhliadol po miestnosti, skontroloval mobil, prezeral si ruky nevenuje vám úplne svoju pozornosť. Požiadajte ho, aby vám rozprával niečo on o sebe. S najväčšou pravdepodobnosťou nebude mať chuť vám niečo odhaľovať, pretože s vami do budúcnosti už od počiatku nepočíta. 

Miluje vás hneď po pozdrave 

Miluje vás, bez toho aby o vás čokoľvek vedel? Zahŕňa vás komplimenty až je vám to úplne nepríjemné? Berte nohy na plecia. Zavaľuje vás hranou láskou, a to znamená jediné. Chce s vami len manipulovať. Chce vyvolať pocit falošného bezpečia, čo mu môže neskoršie citové a psychické zneužívanie.