Ako sa obliecť na rande? Voľte správne farby

Idete na rande? Pravdepodobne chcete oslniť. A pretože chcete oslniť, trávite hodiny vyberaním vhodného oblečenia. Okrem toho, že sa musíte vyvarovať najväčších faux pass zamerajte svoju pozornosť na farby. Je dôležité si uvedomiť, že práve farby hrajú veľkú rolu a že o vás mnohé prezradia. Poďme si prebrať jednu po druhej a zistiť tak, aká vás najviac vystihuje.

Červená je sexy, ružová symbolizuje nedospelosť

Ženy väčšinou vsádzajú na červený odtieň. Hovoríme totiž o prevtelenej sexi farbe, ktorá ale budí najrozporuplnejšie emócie. Muži väčšinou vnímajú tento farebný tón za príliš smelý a vyzývavý, môže dokonca byť vnímaný až príliš arogantne. U žien naopak červená, keď v nej príde muž oblečený, vyvoláva až agresivitu, tak pozor na to.

V posledných rokoch sa stala hitom ružová farba, ktorá je však symbolom detinskosti a nedospelosti. Táto farba je symbolom primitivity a budí v ľuďoch skôr dojem, že vaše IQ nesiaha práve vysoko.

Modrá vzbudzuje dôveru, čierna srší sebavedomím

Ak chcete zaujať, je potrebné, aby ste sršali sebavedomím. Aj preto sa oplatí staviť na čiernu, ktorá je farbou presne toto vystihujúca. Je to pomyselná stávka na istotu. Spájaná je tiež s vysokou inteligenciou a obom pohlaviam pripadá viac ako sexy.

Čo sa týka modrej, to je farba tiež veľmi dobrá. Srší z nej dôveryhodnosť a spoľahlivosť, čo sú vlastnosti, ktorými oplývať skrátka chcete. Navyše sa veľmi ľahko kombinuje s ďalšími farbami. Pekne vyzerá ako s bielou, tak s červenou.

Oranžová vyžaruje energiou, zelená pôsobí harmonicky

Jednou z veľmi zabúdaných farieb je farba oranžová, ktorá je však srdečná, vyžaruje energiou a aktivitou. O jej nositeľoch hovorí, že to sú športové typy. Zachováva navyše mladistvý dojem.

Zelená za to pôsobí pomerne pokojne a harmonicky. V druhých vzbudzujú pocit sebavedomia, vzrušenia, tiež je to symbol zmeny.