Ako ozvláštniť narodeninovú oslavu

Narodeniny sú skvelou príležitosťou pre celý rad nápadov. Ideme ich sypať z rukáva. Čo vás osloví? Máme tipy pre všetkých. Ktoré z nasledujúcich nápadov využijete?

Niečo reprezentatívne

Chcete niečo skutočne elegantné a reprezentatívne? Ohňostroje sú skvelým tipom pre každú slávnostnú príležitosť. Zábavná pyrotechnika sa postará o skvelý začiatok večera a príjemne začne večernú zábavu. Oslava výročia, alebo životného jubilea, sa bez tohto skvelého divadla rozhodne nemôže zaobísť!

Niečo veselého

Chcete netradičný zážitok? Pozvite si lokálnych umelcov, ktorí sa zaoberajú veselými stand-upmi alebo vystúpeniami. Dovoľte oslávencovi aj jeho partii, aby sa dobre pobavila. Niektorí umelci sa zaoberajú aj imitátorstvom, čo je ďalší zdroj pre veselé momenty. Podporíte tak vašu lokálnu umeleckú scénu.

Kus umeleckej činnosti

A keď sme u tých umelcov, chvíľu sa v tejto brandži ešte zastavíme. Čo by ste povedali na to, keby sa na vašej oslave zastavil niekto, kto vie skvele maľovať portréty alebo karikatúry priamo na mieste? Získate tak nezabudnuteľnú spomienku na celý slávnostný deň. Kto si odnesie svoj obraz?

Ochutnávka, ktorá zahreje

Čo by to bolo za oslavu bez poriadneho jedla, však? Okrem klasického rautu si ale môžete objednať napríklad ochutnávku pokrmov s rôznou úrovňou ostrosti. Chcete chilli papričky rozličnej sily? Táto ochutnávka vás dokonale prehreje. Nezabudnite si nachystať dostatok mlieka na zapitie.

Netradičný darček

Skúste si prichystať pre oslávencov netradičný darček. Stačí si zistiť počet hostí na oslave a môžete sa pustiť do práce! Nakúpte toľko stieracích žrebov, koľko je počet hostí. Potom už len rozdajte žreby a spoločne komentujte, kto prispeje oslávencovi na jeho darček najväčšou čiastkou. Bude sa jednať o pár stoviek, alebo sa výhra vyšplhá vyššie?

Každá narodeninová oslava si zaslúži netradičný program. Už viete, čo zaradíte na tú vašu?