Ako nosiť bralietku?

S blížiacim sa letom je čas myslieť na ležérny a sexy outfit – napríklad s obľúbenou braletkou. Tento kúsok oblečenia je niečo medzi podprsenkou a tielkom, preto nie je divu, že veľa žien tápe, ako ho správne nosiť. Nie je pravda, že braletky pristanú len veľmi štíhlym mladým ženám, akonáhle sa ich naučíte správne kombinovať, stanú sa neoddeliteľnou súčasťou vášho šatníka.

Nechajte ju decentne vykukovať

Pokiaľ nie ste pripravená plne odhaľovať svoje brucho, oblečte si efektnú braletku pod športové tielko s voľným chrbtom. V chladnejších dňoch poslúži oversize kašmírový sveter s hlbším a širokým výstrihom. V takom prípade voľte čipkovú braletku so zdobenými ramienkami alebo s ozdobnými popruhmi. Fungovať bude tento štýl aj s klasickým voľnejším tielkom, z ktorého necháte pozerať ramienka.

Na výlet do mesta si oblečte čiernu bralietku pod voľnejšiu bielu košeľu. Nechajte pár vrchných gombíkov rozopnutých, aby decentne vykukovala – podľa toho, ako si samy trúfnete. Kombinujte ju s roztrhanými džínsami a jednoduchou koženou kabelkou pre ležérny, letný look. Podobne sa dá braletka kombinovať s jednoduchým nezdobeným blejzrom.

Pre odvážnych

Trúfate si na nosenie braletky bez iného zvršku? Kombinujte ju s nohavicami s vysokým pásom a širšími nohavicami alebo maxi sukňou. Vôbec sa nebojte, široké nohavice a sukne pristanú všetkým postavám. Klasikou sú aj džínsové šortky pre extra horúce letné dni. O niečo málo menej odvážnou variantou sú braletky oblečené pod priesvitným zvrškom, či už sa jedná o krajkový top, hodvábnu blúzku alebo šifónové tričko.

Braletky sa skvele hodia aj k šatám. Ideálne sú tzv. off shoulder šaty alebo šaty s voľným chrbtom, ktoré braletka povýši na novú úroveň. Vhodné sú aj priesvitné šaty, kde braletka v rovnakej farbe bude vyzerať ako ich súčasť. A pretože v jednoduchosti je krása, obliecť ju môžete aj pod klasické šaty so špagetovými ramienkami, ktoré pristanú predovšetkým dámam s menším poprsím.