Ako na perfektný zimný outfit?

Aj keď zimu nemá každý v láske, nejakým spôsobom ju musíme prežiť. Aj keď väčšinou naše outfity nejdú pod vrstvou búnd vidieť, neznamená to, že by sme mali jednotlivé outfity odbiť. Naopak by sme sa mali snažiť o to, aby sme boli moderné a štýloví aj napriek tomu, že nám celkový outfit nejde vidieť. Musíme zaujať aj tým, čo vidieť ide. Aby sa vám to podarilo, prezradíme vám, ako svoj outfit zostrojiť, respektíve ako vytvoriť perfektné zimný outfit, do ktorého sa zamilujete nielen vy na prvý pohľad.

Ako sme spomenuli, zimu nemá každý v láske, ale každý ju musí prežiť, či už sú naše pocity k zime akékoľvek. Preto si ju spríjemní aspoň perfektným outfitom, ktorý by nemal chýbať niekoľko vecí.

Pánsky klobúk je súčasťou zimného outfitu

Aj keď si možno myslíte, že klobúky sa nosí predovšetkým na jar, nie je tomu tak. Klobúky sa nosia aj počas zimy, sú to súčasti zimných outfitov, ktoré dokážu spestriť aj akokoľvek všedný look. Preto neváhajte a jeden taký pánsky klobúk si kúpte. Alebo snáď ukradnete priateľovi jeho klobúk, čo si schováva vo svojej zbierke? Či už to urobíte akokoľvek, nebojte sa ho kombinovať s čímkoľvek vás napadne. Inšpirovať sa môžete napríklad od módnych ikon, ktoré nosia pánske klobúky napríklad v kombinácii s dlhými kabáty alebo s kožúšky.

Tmavé odtiene rúžu do zimných dní

Kým v lete boli súčasťou outfitu skôr jemné či farebné odtiene rúžov, v súčasnej dobe, teda v období zimy, sa nosia predovšetkým tmavé odtiene rúžov, ktoré podčiarknu a poriadne zvýrazní akékoľvek ženské pery. Tmavý odtieň rúžu funguje v zime naozaj skvele, ideálne tento odtieň skombinujte s béžovou farbou alebo s krémovo hnedou farbou. Kontrasty skrátka bodujú v prípade zimných outfitov.

Zimné čelenky miesto čiapok

Aj keď sa zimné čelenky nepáči väčšine mužov, neznamená to, že ženy je nosiť nemôžu. Práve zimné čelenky sú to, čo sa aktuálne v zime nosí, a tak sa im nenadŕža a práve naopak ich noste viac. Zahrejú vás pomaly lepšie ako čiapky, navyše sú skvelou alternatívou zmieňovaných čiapok, ak nie ste ich fanúšikmi.