Aké topánky voliť k džínsom?

Ak sledujete aktuálne módne svet, určite niekedy krútite hlavou nad tým, čo sa teraz nosí. Extravagantných kúskov je čím ďalej viac, elegantnosť sa kombinuje s ležérnosťou. Aby sme kombináciu ležérneho a elegantného štýlu viac priblížili, ide napríklad o kombináciu lodičiek a džínsov. Samozrejme k džínsom môžete nosiť stále aj inú obuv než len lodičky. Aká obuv je k džínsom najvhodnejšie a akú naopak s džínsy nekombinovať? 

Bez džínsov by sme sa nezaobišli. Každý deň nosíme džínsy, a to ako do práce, tak aj do školy alebo len do obchodu. Samozrejme to nie je práve najviac pohodlný kúsok oblečenia, ale je to vkusnejšie, než aby sme chodili všade v teplákoch, čo je čisto domáci odev (aj keď si to mnoho ľudí neuvedomuje). 

Džínsy sú taky skvelé v tom, že sa s nimi dá kombinovať úplne čokoľvek. Či už chcete košeľu alebo tričko, vždy to vyzerá úplne fantasticky. Otázkou však je, akú obuv si k džínsom obuť a akú nie. 

Aká obuv sa k džínsom nehodia? 

Začnime najskôr s obuvou, ktorá sa k džínsom nehodí. Možno si hovoríte, že takáto obuv snáď nie je, ale samozrejme je. Ku klasickým modrým džínsom by sme nemali nosiť napríklad poltopánky. Nepôsobí to vôbec pekne – nosiť by ich k džínsom nemali hlavne ženy, ktoré poltopánky môžu nosiť k nohaviciam k členkom, ktoré sú aktuálne v kurze. 

Vyhnúť by sme sa mali aj kozačkám nad kolená, ktoré v kombinácii s džínsy nohy len skracujú. 

Aká obuv sa k džínsom hodí? 

Teraz pristúpme k tým typom obuvi, ktoré sa k džínsom úplne hodí. Samozrejme sú to tenisky, ktoré sú snáď najviac pohodlnú obuvou vôbec. Ďalej sa nebojte kombinácia s lodičkami – je to in, ako sme spomenuli na začiatku. Čo sa týka ďalšej obuvi, vkusne k džínsom vyzerajú aj sandálky, ktoré sa do módy dostali počas minulého leta, alebo členkové chelsea topánky, ktoré sme si zase obľúbili počas jesene.