Aké topánky nosia Victoria Beckham? Inšpirujte sa svetovou módnou ikonou

Kto sa radí medzi svetové módne ikony? Po chvíľke premýšľania musíme spomenúť osobu, ktorá sa preslávila hlavne svojím vzťahom s najsexi futbalistom planéty – Victoriu Beckham. Žena, ktorá sa tiež nevalnej preslávila tým, že si nechala zničiť nohy kvôli kráse (nosila tak vysoké podpätky, až na to doplatila), má unikátnu značku, ktorá je akýmsi pendlováním medzi ležérnym minimalizmom a trendy eleganciou. Značka ostatne vystihuje aj štýl samotnej Victorie. Victoria veľmi dobre vie, že dokonalý outfit musí byť ukončený štýlovú obuvou, preto sme nahliadli do jej botníku.

Victoria Beckham patrí k ženám, ktoré milujú topánky na podpätku. Neraz vyhlásila, že bez topánok na podpätku sa nedokáže plne sústrediť, preto sa nebudete čudovať tomu, že má vo svojom botníku niekoľko štýlových lodičiek či podobných topánok. Aj keď sa jej štýl zdá byť skôr konzervatívny, jej topánky majú nápadné farby, ktoré sú vždy kontrastom k jej outfitu. Nerobí jej problém obuť si neónovo sfarbené vysoké lodičky, ktoré doplnia k čiernobielemu looku.

Pestrofarebné lodičky však dominujú aj jej módnym kolekciám. Pozrime sa však len do jej šatníka a spomeňme si niekoľko unikátnych kúskov, s ktorými sa neraz ukázala na verejnosti.

Lodičky v levanduľovom odtieni

Lodičky sú skrátka jej, o tom naozaj nie je pochýb. V jej botníku skutočne nájdeme veľkú prevahu klasických lodičiek, ktoré nemajú zrovna nízky podpätok. Nedávno do jej šatníka pribudli unikátny lodičky levanduľovej farby, ktoré na verejnosti skombinovala so svetlo modrým blejzrom. Ak si myslíte, že sa farby perú, nie je to pravda. Farby k sebe naopak skvele idú. Je až zarážajúce, aký má zmysel pre kombinovanie farieb.

V botníku nájdeme aj tenisky

V uplynulých rokoch sa Victoria Beckham rozhodla k veľkému kroku, a síce si do svojho botníku zaobstarala aj tenisky. Aj keď je stále zástancom klasických elegantných lodičiek, tenisky občas obuje. V jej botníku tak nájdete jednoduché, no pohodlné tenisky, ktoré doplnia minimalistický aj elegantný outfit.