Aké šperky si teraz zaobstarať?

Každá žena vie, že šperky dotvára outfit, a tak si šperky kupujú s veľkou obľubou. Lenže mnohé ženy nevedia, aké konkrétne šperky si majú zaobstarať. Najmä teraz, keď vonku kraľuje jeseň, sa mnohým ženám zdajú byť šperky úplne zbytočné, keď v outfite nejdú vidieť. Lenže pravdou je, že šperky sa nosia aj na jeseň, aj keď pod vrstvami kabáta a šálov nejdú vidieť na prvý pohľad. A my vám poradíme, aké konkrétne šperky sa na jeseň nosia.

Ak si plánujete zaobstarať novú bižutériu, oplatí sa vedieť, čo sa práve nosí. Trendy sa menia aj v oblasti šperkov, o tom niet pochýb. Aby ste nenosili šperky, ktoré sú už dávno out, poradíme vám, aké šperky si zaobstarať, aby ste zaujali.

Kamene sú v móde

Premýšľate nad tým, aké šperky si zaobstarať? Čo treba zvážiť šperky, ktorým dominujú zakomponované kamene? Kamene sú skrátka trend v oblasti šperkov, nezáleží na tom, aké farby alebo aké veľkosti budú kamene mať. Či už sa rozhodnete pre kamene akýchkoľvek farieb, urobíte dobre, o tom niet sporu.

Reťaze sú zase v kurze

Aj keď sme o nich dlho nič nepočuli, napodiv sa opäť s veľkou pompou dostali do módy. Reč je o doplnkoch v podobe masívnych reťazí. Či už si zaobstaráte náhrdelníky alebo náramky v podobe reťazí, neurobíte chybu. Len teda pozor na ich kombinovanie. Ak chcete pôsobiť romanticky, jemne a nežne, rozhodne by ste nemali reťaze do outfitu zakomponovať.

Výrazné náušnice, tie sú teraz in

Ďalším doplnkom, kvôli ktorému sa oplatí nechať v obchodoch i svoju výplatu, sú výrazné náušnice, ktoré sú dnes in. Ide o najväčší trend tohto roka. Už sa nenosia drobné perličky alebo bodky do uší, nosí sa výrazné náušnice, ktoré spestria aj najviac všedný outfit. Nebojte sa rôznych veľkostí a tvarov, čím výraznejšie náušnice budú, tým lepšie.