Aké šaty obliekali celebrity vo svoj svadobný deň?

Svadobný deň je ten najväčší deň v našich životoch. Väčšinou sú ženy tie, ktoré to prežívajú vážne intenzívne. Práve ženy sa snažia, aby ich deň bol úplne dokonalý. Snaží sa o perfektné kvetinovú výzdobu, snaží sa zaujať aj tortou alebo aktivitami, ktoré na svadbe budú prebiehať. Ovšem najviac sa snaží, aby vyzerali úplne ako princezné. K tomu je samozrejme nutné mať dokonalý účes, make-up, manikúru a taky šaty. Bez svadobných šiat nie je nevesta nevestou, čo iste veľmi dobre viete. Ak sa teda v blízkej dobe budete vydávať, prinášame vám trochu inšpirácie.

Iste aj vaša svadba môže byť svadbou roka. Najčastejšie sú však svadby roka svadby celebrít. Celebrity sú vo svoj deň skutočne obklopované fotografov a nemajú ani trošku súkromia na to, aby si povedali dôverne svoj sľub.

Známe celebrity sú si však vedomé toho, že budú aj vo svoj svadobný deň doslova prenasledované, preto sa snaží, aby vyzerali úplne fantasticky. Niet sa čomu diviť, keď nešetrí ani na svojich šatách.

Poďme si teraz priblížiť celebrity a ich šaty, ktoré si vo svoj veľký deň s hrdosťou a pýchou obliekli.

• Catherine Zeta-Jones

Iste poznáte veľmi šarmantný herečku Catherine Zeta-Jones. V deň svojej svadby na sebe mala nádherné šaty od návrhára Christiana Lacroixa. Róba mala dvojmetrovú vlečku, ktorá samozrejme zožala veľký úspech a obdiv. Bohužiaľ tento obdiv nebol práve najlacnejšou záležitosťou. Hodnota celej svadby sa podľa informácií pohybovala okolo jedného a pol milióna dolárov, kedy viac ako päťdesiat percent z čiastky stáli šaty. Tak už si to len spočítajte.

• Madonna

Táto veľmi známa speváčka bohužiaľ veľmi úspešne tají, koľko jej šaty stáli, ale našťastie bulvár odhadne čokoľvek. Keďže šaty, ktoré mala speváčka v deň svojej svadby, boli z hodvábu, hlavu mala zakrytú závojom krajkového vzoru, šperkom bol obrovský 37karátový diamantový kríž, zápästie zdobil 19karátový náramok, celá táto róba sa odhaduje na 50 tisíc dolárov. Len samotný náramok stál zhruba sedemdesiatdva tisíc korún. Ten jej daroval jej manžel Guy Ritchie ako svadobný darček.