Aké oblečenie pristane blondínkam

Viete, aké módne kúsky by rozhodne nemali chýbať vo vašom šatníku, ak ste majiteľkou blonďavej hrivy? Vieme, čo vám najviac pristane a na čo si naopak dať pozor.

Stavte na tú správnu farbu

Blondínky sa môžu spoľahnúť na to, že im pristane takmer všetko. Základom ich šatníka by potom mali byť najmä pastelové farby. Tie pristanú najviac prírodným blondínkam, ktoré sú svetlé aj na tvári a majú niekedy problémy s tým, že v sýtych farbách pôsobia príliš nenápadne. Ste majiteľkou blond vlasov? Nakúpte si ružovú, lila, modrú a zelenú – ale vždy v pastelových odtieňoch.

Dajte si pozor na bižutériu

Na čo by si naopak mali blondínky dávať najväčší pozor, je mnoho farebných kombinácií. Najmä v prípade bižutérie, ktorá je v oblasti tváre, by ste mali byť skutočne veľmi opatrní. Príliš veľa farieb sa ku svetlým odtieňom pleti veľmi nehodí. Namiesto toho zvoľte radšej striedme kúsky značky Pinko či Blauer USA, alebo sa spoľahnite na ozdoby zo zlata alebo striebra.

Stavte na kvalitné strihy

K blondínkam sa skvele hodia akékoľvek typy sák a kostýmov. Kvalitné strihy dovolia vyniknúť nielen vašej osobnosti, ale aj vašej krásnej farbe vlasov. Áčková sukňa vám urobí skvelú službu – pristane totiž všetkým ženám, bez rozdielu veku a postavy.

Čo sa týka farebných kombinácií, skúste sa poobzerať po odevoch koncipovaných tón v tóne. Celý outfit tak môže byť napríklad v modrej farbe, iba budete vhodne kombinovať jednotlivé odtiene.

Neon rozhodne nie

Prírodné blondínky so svetlou pleťou by mali zabudnúť na neónové oblečenie a doplnky. Iba svetlo zelená sa vo vhodnej kombinácii so základnými farbami dá použiť, zvyšok radšej prenechajte iným typom.

Namiesto neónových farieb sa radšej poobzerajte po tohtoročnom trende: odtieň Very Peri sa k vám bude výborne hodiť, rovnako ako smaragdová, ktorá tento rok tiež udáva smer.

Blondínky výborne vyniknú aj v klasickej červenej farbe. V červených puzdrovkách sa budete cítiť sebavedomo.