Aké letné trendy nás tento rok dostali do kolien?

Móda neustále prináša nové kúsky na predajné pulty v obchodoch, po ktorých prahne rad žien. Každé ročné obdobie v sebe prináša módne novinky, ktoré musí mať každá žena hneď, ako prídu do obchodov. Ani počas tohto leta tomu nebolo inak. Samozrejme aj teraz prišli do módy také kúsky, ktoré nás doslova dostali do kolien. Aké to sú?

Najviac moderných noviniek sme zaznamenali v oblasti obuvi. Na obuv sa počas tohto leta veľa dbá. Mimo to sme mohli zaregistrovať aj rad nových trendov v oddelení kabeliek a batohov. Aj tam pribudlo pomerne veľa kúskov, ktoré stoja za hriech. To isté aj v oddelení doplnkov – hlavne klobúky a šiltovky plní najviac vešiakov v obchodoch. Ale aké trendy nás doslova dostali do kolien?

• Sandálky

Tohtoročné leto sa kladie najväčší dôraz na sandálky. Táto obuv je v lete abnormálne žiadaná. Niet sa čomu diviť – pri horúcich letných dňoch je to najlepšie obuv na svete. Teda okrem žabiek, ale žabky sa popravde nehodia ku všetkému (skôr sa nehodí k ničomu inému než k plavkám).

Sandálok sme na pultoch obchodov tento rok mohli zaregistrovať naozaj veľa. Ak ľudia siahli po klasických sandáloch, do ktorých Česi nosia ponožky, potom sa dobre nedívali okolo seba, pretože je určite obklopovalo toľko možností! Ženy si najčastejšie vyberali zaujímavé kreatívne sandálky. Jednalo sa väčšinou o také, ktoré mali zvláštne prepletený okolo prstov. Tiež viedli metalovo strieborné, bronzové a zlaté sandálky, ktoré však bohužiaľ boli všade takmer ihneď vypredané.

• Nášivky

Nášivky všade, kam sa pozrieš! Aj tak by sa dalo označiť tohtoročné leto. Naozaj nášivky sme našli úplne všade – na batohoch, na topánkach, na košeliach, tričkách, nohaviciach, bundách, sukniach aj na šatách. Nesmieme zabudnúť ani na šiltovky, kde sa taky pomerne hojne nášivky vyskytovali.

Ak vás v obchodoch nenadchol žiaden kúsok, tak si kúpte nášivky, ktoré sa predávajú samostatne – potom si ich ľahko našimi na oblečenie, na ktoré chcete.