Aké hodinky nosia najmocnejší muži planéty?

Dneska nielen ženy, ale už tiež aj páni hľadí na svoj vzhľad. Predsa len vzhľad je to, čo sa dnes považuje za hlavnú, a je vlastne to prvé, vďaka čomu si vytvoríme názor na daného človeka. K perfektnému outfitu je nutné mať však aj doplnky, kedy tým najobľúbenejším doplnkom sú hodinky. Poďme si teraz povedať, aké hodinky nosili tí najmocnejší a najznámejšie ľudí našej planéty.

V poslednej dobe sa veľmi obľúbené stali hodinky, ktoré nekúpime len tak bežne v bižutériu. Hodinky sa teda stali akýmsi luxusom, ktorý si chcú ľudia dopriať. Nejedná sa o nič extra drahého, ak si teda nechceme kúpiť chytré hodinky Apple Watch alebo napríklad nejaké zo zoznamu tých najdrahších hodiniek sveta.

Keď už sme spomenuli tie najdrahšie hodinky sveta, možno by vás aspoň náhodne zaujímalo, aké hodinky sa do tejto skupiny zaraďuje. Titul tých úplne najdrahších hodiniek sveta získali tie z dielne Patek Philippe, ktoré sa v Ženeve na charitatívnej akcii predali konkrétne za sedem miliónov dolárov.

Poďme však k téme tohto článku a poďme si odhaliť, aké hodinky nosili tí najmocnejší, najznámejší a najvplyvnejší ľudí našej planéty.

Aké hodinky nosil Albert Einstein?

Hodinky nás sprevádza naprieč generáciami a storočiami. Ak by sme sa mali zastaviť u génia, o ktorom bol nedávno natočený aj niekoľkodielny seriál, u Alberta Einsteina, tak jeho obľúbené hodinky uvidíme snáď na každej jeho fotografiu. Boli to hodinky značky „longies Rectangular model“, ktoré pochádzali z roku 1929. Naspodku do nich mal vyryté svoje meno.

Aké hodinky nosia Barack Obama?

Bývalého prezidenta Spojených štátov amerických Baracka Obamu iste poznáte. Aj táto hlava USA sa samozrejme nezaobíde bez kvalitných hodiniek. Jeho hodinky ale neboli tak výrazne zlaté, ako Einsteinovi, ale radí sa skôr do kategórie tých klasických, sýto čiernych remienkových hodiniek. Jeho obľúbenci boli rozhodne hodinky značky Jorg Gray, konkrétne Jorg Gray 6500 Chronograph US Secret Service.