Aká kabelka nesmie chýbať v dámskom šatníku? tá kvetinová

Tohtoročné leto je tu za nami a vnieslo nám do obchodov rad krásnych doplnkov, ktoré napodiv môžeme uplatniť aj počas jesene. Napríklad je to taká džínsová bunda alebo klobúk, ktoré dokonale uplatníme naozaj aj počas chladnejších jesenných dní. Avšak to nie sú jediné kúsky, ktorými sme sa mohli v lete chváliť. Do módy sa značne dostali aj kabelky, ale nie hocijaké – jedine tie kvetinové bodovali! 

Kvetinový vzor sa napokon dostal do módy všeobecne. Jedná sa o vzor, ktorý je jemný a je vhodný tak pre každú ženu, ktorá miluje, keď sa na prvý pohľad spozná a ide vidieť jej ženskosť. Kvety sú typicky ženské, avšak napríklad na tričkách sa začína objavovať aj u mužov. Je však nutné poznamenať, že kvety už naozaj nie sú len moderné na topoch alebo tričkách, ale vedú hlavne u spomínaných kabeliek. 

Vyšívané sú naprostá pecka! 

Napríklad aktuálne v obchodoch značky House nájdete novú kolekciu, ktorá v sebe nesie krásne kvetinové kabelky. Teda, nejedná sa tak úplne o kabelku, ktorá by bola pokrytá celá kvetinami, ale je to skôr pôvabná, elegantná svetlúčko ružová kabelka (taká klasická nude farba), do ktorej sú ako keby vyšité kvetiny. Pôsobí naozaj elegantne aj hlavne preto, že pásik cez rameno je z masívneho reťaze – zlatého reťaze. Strieborné doplnky sú k nej tabu. 

Nájdete ju aktuálne v týchto obchodoch zhruba za 600, -, ale jej krása sa podobá napríklad tým kabelkám, ktoré bežne nájdete v obchodoch značky ZARA. Avšak tento kúsok je presne ten typ kabelky, ktorý sa dostal v lete do kurzu a počas jesene z neho rozhodne neodíde. 

Vyhnite sa hippie štýlu! 

Čo je však nutné poznamenať, tak je to, že kvety nie sú to najlepšie úplne vždy. Čo sa týka takých tých klasických gýčovitých kvetín na kabelkách, ktoré sú celé využívané alebo pletené, to nie je práve to najlepšie, čo by ste mali kúpiť. Klasické hippie kvety dajte bokom, ale čo naopak kúpte, je folklórny vzor. Ten je na druhú stranu absolútne fantastický vzor, ktorý v sebe nesie spomínané kvety.