Aj z jednoduchých kúskov vytvorte niečo štýlové! Ale ako?

Štýlu sa medze nekladú. Je nutné poznamenať, že byť štýloví neznamená pokupovať si aktuálne najnovšie kúsky, ktoré sa vám vo veľkej väčšine ani nepáčia. Znamená to, že viete zladiť také kúsky, ktoré máte doma. Samozrejme sa otáčajte za módou, ale nemusíte ju klásť na prvé miesto. Predsa len mať štýl je vo veľkej miere otázkou len toho, ako sa vám dané oblečenie páči a ako ho kombinujete. Nikdy si nebudete pripadať štýloví v takých kúskoch, ktoré si kúpite z donútenia alebo iba pre to, že sa vám páči cena alebo že sa páči niekomu inému.

Ak ste zástancami skôr jednoduchého štýlu a vo vašom šatníku sa nenachádza nič, čo by sa rovnalo pojmu „extravagancie“ alebo novinkám v módnom svete, potom sa nemusíte báť, že by ste nikdy nevytvorili niečo fantastické. Ak máte vo svojom šatníku džínsy, tričká av botníku pár tenisiek – aj tak budete štýloví.

Ako ale na to?

Pokiaľ je vonku chladnejšie, potom sa zamerajte samozrejme na džínsy. Tie voľte buď klasické, alebo siahnite skôr po roztrhaných, ktoré práve dodajú onen štýl. K nim potom voľte jednoduché tričko s dlhými rukávmi alebo v čase teplého počasia stačí vziať tričko s krátkym rukávom, ale voľnejšieho strihu s výstrihom do V. Pri dlhom tričku sa snažte mať upnutejší typ s minimálnym výstrihom. Tričko voľte napríklad biele, pretože práve k nemu sa hodia aj biele botasky, ktoré sú aktuálne v kurze. Celý outfit potom zavŕšite napríklad obľúbenou šiltovkou akejkoľvek farby alebo unikátnym batôžkom akejkoľvek farby, ktorý je teraz tiež naozaj štýlový!

Počas teplého počasia siahnite po lacláčoch alebo po obyčajných jednofarebných šortkách, ktoré sú určite vaše obľúbené. Zle neurobíte ani s obyčajnými jednoduchými šatami, ktoré doplníte o obľúbené tenisky. Tenisky sa aktuálne hodí skutočne úplne ku všetkému.

Stále si teda myslíte, že z jednoduchých kúskov sa nedá vytvoriť niečo úplne cool?