Aj k jeseni sukne patrí

Aj napriek tomu, že nám leto dávno skončilo a máme tu jeseň, nesmieme zanevrieť na sukne a šaty. Predsa len táto móda k ženám jednoducho patrí a netreba ju kvôli ročnému obdobiu odkladať bokom. Sukne aj šaty môžete nosiť celý rok nehľadiac na počasie.

Nepredstavujte si, že šaty či sukne, ktoré obliekate v lete, môžete obliecť aj na jeseň. Bolo by asi trochu zvláštne vyraziť do chladného jesenného rána v ľahkých kvetovaných šatách. Je nutné každému ročnému obdobiu prispôsobiť ako materiál, tak vzor.

Aké sukne a šaty obliecť na jeseň?

V tomto ročnom období je potrebné zvoliť teplejšie materiál, než tomu je v lete. Je potrebné siahnuť po úpletové materiálu. Ten sa skvele hodia, ako ku čižmám, tak ku kabátu.

Ak máte obavy, že by vám mohla byť zima, vymeňte tenké silonky za tie hrubšie. Tie majú rôzne vzory a farby, ktoré sa skvele kombinujú a oživia váš outfit. Nebojte sa spojiť napríklad šedé šaty s červenými pančuchami. Pokiaľ budú šaty jednofarebné, môžete siahnuť po akejkoľvek farbe pančúch.

Či máte sukňu alebo šaty so vzorom, napríklad károvaný vzor je tento rok veľmi žiadaný, vyberte pančucháče jednofarebné a konzervatívnejší. Na mysli máme buďto telovú farbu alebo klasiku ako je čierna.

Či sa stále obávate zimy nebojte sa siahnuť po termo úzkych legínach.

Čo obuť?

S obuvou je to veľmi jednoduché. Určite každá z nás nájde doma čierne čižmy či uzavreté členkové topánky. V tejto obuvi vám iste zima nebude. Topánky môžu ladiť farebne s šaty alebo voľte tú, ktoré sa hodia ku všetkému a to čierna.