Aj doplnky hrajú na jeseň prím. Aké konkrétne?

Každé ročné obdobie, respektíve každá sezóna si so sebou prináša zaujímavé kúsky, ktoré sú pre danú sezónu typické. Kým tohtoročné leto sa nieslo v znamení bielych šiat a ratanových kabeliek, jeseň bude trochu iný. Ponesie sa najmä v znamení kože a kožených modelov, ale aj v znamení osobitných a nie práve tradičných módnych doplnkov. Keď mu sa radíte k nákupným maniačkám, potom aj vy iste viete, že doplnky sú to, čo dolaďuje outfit k dokonalosti. Preto sa pýtate, aké konkrétne doplnky sa budú na jeseň nosiť?

Kríža, a to aj tie masívne

Kto by to bol povedal, že jedného dňa do módy opäť vstúpi kríža. Možno si pamätáte, ako sa jednu dobu aktívne nachádzali na tričkách alebo topoch. Teraz sa kríža premiestnili do sveta módnych doplnkov a novo tak budú zdobiť každú druhú ženu. Motív kríža by mal byť súčasťou ako bižutéria, tak i pásikov. Dokonca majú byť aj nejako ozdobené. Onedlho sa tak budete stretávať s krížmi posiatymi kamienkami alebo blyšťavými perlami.

Pásky z reťazí sú tiež staré

Nie je to tak dávno, čo sa aktívne nosili pásky z reťazí miesto klasických pásikov z kože alebo koženky. Odborníci sa zhodujú, že sa tento trend nosil zhruba v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. A rovnako ako kríža, tak aj tento trend sa opäť vracia do módy a ohlasuje svoj comeback. Pásky, ktoré budú z reťazí a retiazok budú zdobiť najrôznejšie výrazné spony a iné aplikácie. Možno vám budú pripadať ako stredoveké šperky a niektoré tak naozaj budú vyzerať. Módne stylisti sa zhodujú na tom, že sa budú nosiť cez šaty, kabáty alebo len cez holé brucho – skrátka tak, ako sa to nosilo pred rokmi.

Kabelky s baránkom nielen do chladných dní

Ste milovníkom kabeliek? Potom by vo vašom šatníku nemali chýbať kabelka s baránkom, ktorá rozhodne nie je symbolom iba chladných dní, ale celého jesene. Kabelky s baránkom patrí aktuálne k neprehliadnuteľným módnym kúskom.